Ankara Fujitsu Servisi

Bilgisayarlarda görülen başlıca arızalar şunlar; Ram arızalanması, işlemcinin arızalanması, çip setlerin yani mouse, ekram kartı, klavye, hoparlör gibi aygıtların çalışmasını sağlayan aygıtın arızalanması, en mühim parçalardan biri olan ana kartın arızalanması olarak sıralayabiliriz.

Bu arızaların tüm çözümleri ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak, yardım alabilmek için Fujitsu Teknik Servisimizi aramanız yeterli olacaktır. Uzman kadro, ekip ve donanım ile Fujitsu Laptop servisi sizlere en iyi, en kaliteli, en sağlıklı hizmeti sunabilmek için hizmetinizde.

Ankara Fujitsu servisi uzman ekiplerle çalışmaktadır. Uzman ekiplerimiz bilgisayarınızın sorun tespitini yapar, bilgisayarınıza hiçbir zarar vermeden, bilgisayarınız ve sizin için uygun parçalarla değişimi yapar. Sorularınıza, arızalarınıza aradığınız cevabı Ankara Fujitsu Bilgisayar servisimizde bulabilirsiniz. Sorunlarınızla yakından ilgilenen Fujitsu servisi, sorunlarınıza çözüm bulabilmek ve size yardımcı olabilmek için bekliyor.

Günlük yaşantımızda bilgisayarların, telefonların, yazıcıların vs. yeri çok önemlidir. Ancak istemeyerekte olsa belli bir aşamadan sonra günlük hayatımızı kolaylaştıran bu aletler arızalanabilir. Bu arızalara uzun süre kullanılan makinelerde daha çok rastlanmakla beraber sıkıntı sizin bu aletleri nasıl kullandığınız ile alakalı da olabilir.

Bu sorunlar ister istemez canınızı sıkabilir, üzülmenize neden olabilir. Günlük hayatınızı kolaylaştıran bu araçlar artık eskisi gibi çalışmıyor hatta belki de hiç açılmıyordur. İşlem yapmayan araçlarınızın bir sorunu olduğu açık ve net ortadadır.

Yaşantımızı kolaylaştıran önemli buluşlardan biri olan bilgisayarlardır. Artık birçok şey bilgisayarlar tarafından yapılabilmektedir. Bilgisayarlar size evinizden hiç çıkmadan alışveriş yapabilme olanağına kadar birçok olanağı sağlıyor. Artık birçok işlem sanal ortamda yapılabiliyor.

Lenovo’ da sizlere bilgisayar alanında hizmet sağlayan markalardan birisi. Çin üretimi olan Lenovo marka bilgisayarlara ilgi büyük. Bugün insanlar hemen her alanda bilgisayarları kullanıyorlar. Ancak henüz kusursuz bilgisayarlar üretilmedi. Bu da demek oluyor ki elimizdeki makineler kusursuz değil. Elbette ki arızalanabilir, bozulabilir.

NOTEBOOK - LAPTOP - BİLGİSAYAR - TABLET PC YEDEK PARÇALARI

Fujitsu Siemens Şarj adaptörü
Fujitsu Siemens Led Ekran değişimi ve tamiri
Fujitsu Siemens Lcd Ekran değişimi ve tamiri
Fujitsu Siemens Batarya, Pil
Fujitsu Siemens Hdd, Harddisk
Fujitsu Siemens Ram (Bellek) Sodimm
Fujitsu Siemens Cd/Dvd/Dvd-Writer Sürücüleri
Fujitsu Siemens Anakart (Main Board)
Fujitsu Siemens Harddisk (Hdd-Sabit Diskler)
Fujitsu Siemens LCD Invertör (Inverter board)
Fujitsu Siemens İşlemcİ (Laptop Processors, CPU)
Fujitsu Siemens Fan (Heatsink, Cooling fan)
Fujitsu Siemens Ekran Kasa (LCD Cover / Casing Related)
Fujitsu Siemens Alt ve Üst Kasa
Fujitsu Siemens Ekran Data Kablosu
Fujitsu Siemens Ekran Menteşe
Fujitsu Siemens Wireless Kartı (Kablosuz Ağ Kartları)
Fujitsu Siemens Ethernet Kartı (Ağ Kartları)
Fujitsu Siemens LCD Floresan
Fujitsu Siemens Flexible / Film Kablolar
Fujitsu Siemens Harddisk Soketi (HDD Cady / Adapter)
Fujitsu Siemens Docking / Replicater
Fujitsu Siemens Bios Pil
Fujitsu 19v 4.74 A 90 watt Şarj cihazı
Fujitsu 19v 3.42a 60 watt Şarj cihazı

Ankara Fujitsu Servisi |  Fujitsu Laptop Servisi  |  Fujitsu Notebook Servis  |  Fujitsu Teknik Servis |  Fujitsu bilgisayar servisi

Fujitsu Şarj Adaptörü  |  Fujitsu şarj aleti |  Fujitsu Şarj cihazı  |  Fujitsu Anakart  |  Fujitsu Ekran kartı |  Fujitsu Lcd ve Led Ekran |  Fujitsu Hdd harddisk |  Klavye  |  Ram, Fujitsu teknik servis Ankara, Fujitsu Türkiye, Ankara Fujitsu Servisleri, Fujitsu Notebook Tamiri, Fujitsu Laptop Tamiri, Fujitsu Bilgisayar Tamiri, Fujitsu bilgisayar servis, Dikmen Fujitsu Servisi, Ümitköy Fujitsu Servisi, Öveçler Fujitsu Servisi, Balgat Fujitsu Servisi,  Elvankent Fujitsu Servisi, Çukurambar Fujitsu Servisi, İncek Fujitsu Servisi, Oran Fujitsu Servisi, Kızılay Fujitsu Servis, Emek Fujitsu Servisi, Çayyolu Fujitsu Servisi, Bilkent Fujitsu Servisi, Çankaya Fujitsu Servisi, Eryaman Fujitsu Servisi, Demetevler, Batıkent Fujitsu Servisi, Ostim, Bahçelievler Fujitsu Servisi, 100 Yıl Fujitsu Servisi, Etimesğut, Sincan Fujitsu Servisi, Pursaklar, Yenimahalle Fujitsu Servisi, Mamak, Keçiören, Ulus, Etlik, Beşevler, Sıhhiye Fujitsu Servisi, Gölbaşı Fujitsu Servisi

Adres;

Kabil Cad 74/A Öveçler / Ankara

Tel; 0312 473 76 16
Faks; 0312 473 76 69