Balgat Bilgisayar Servisi

Her ne kadar titiz kullanılırsa kullanılsın bir gün laptop teknik servisine ihtiyacınız olacaktır. Bizler Balgat Bilgisayar servisi olarak Arıza, Bakım ve Yedek parça ihtiyaçlarınızda Teknik servisimize bekliyoruz.

Birçok insan için Bilgisayar ve Laptop tamiri normal bir durum haline gelmiştir. Notebooklar çok hassas cihazlardır. Acer Dell Toshiba Lenovo Hp Asus Sony vaio gibi markalar, bu yüzden bunların yere düşürülmesi v.b. durumlarda arıza verebilirler. Notebookların genelde chiplerinde, anakart sisteminde, Batarya, Şarj adaptörü, Led veya Lcd ekranında ya da cd dvd sürücülerinde problemler oluşabilir. Baktığımızda Bilgisayar Laptoplar genel olarak donanımsal arızalar vermektedir. Bu arızaların giderilmesi için Balgat Bilgisayar servisi olan firmamızda tecrübeli uzman elamanlarımızla Balgat Bilgisayar servisinde sorunlar kısa sürelerde halledilmektedir.

Balgat Bilgisayar Servisi

Laptop ve Bilgisayar eğer fazla ısınıyorsa hava giriş ve çıkışlarında tıkanıklıklar olabilir. Eğer ekranda kararma mevcut ise cihaza enerji veren adaptörün ucunda akım dalgalanması oluşabilir. Elbette bu sorunlar bir şekilde çözülebilir ancak bunları yapacak kişilerin bilgi sahibi olması gerekir. Genelde kişiler teknik servisleri tercih etmektedir. Balgat Bilgisayar servisi Ancak buralarda parçalar pahalı olabilmekte ve tamir edilmeyen notebooklar için de arıza tespit ücreti talep edilebilmektedir.

Acer Dell LG Toshiba Msi Lenovo Datron Exper Fujitsu Hp Asus Sony vaio Samsung Günümüzde satışı yapılan laptopların yaklaşık % 70’ i garanti süreleri bitmeden arıza vermektedir. Balgat Bilgisayar servisi Bu tip cihazlar için arıza normal bir durum olabilmektedir. Arıza durumlarında acilen notebook tamirine başvurulması gerekebilir. Bu cihazlar birçok kişinin işlerini yapmak için kullandığı cihazlardır ve laptoplarda oluşan bir arıza büyük sıkıntı olabilmektedir. Bu yüzden notebook tamirine ihtiyaçları vardır. Notebook tamirine ihtiyaç duyduğunuzda bunu tecrübesi olan kişilere yaptırınız.

Balgat Bilgisayar Servisi

Taşınabilir özellikleri sayesinde bu laptopları istediğimiz yere götürüp kullanabilme imkânına sahibiz. Bu yönüyle masa üstü bilgisayarlara bir üstünlük sağlamaktadırlar. Ancak bu cihazlar da diğer cihazlar gibi tamire ihtiyaç duyabilmektedir. Balgat Laptop servisi tecrübe isteyen bir iştir. Notebooklara baktığımız zaman içerilerinde masa üstü bilgisayarlara göre daha küçük parçalar barındırmaktadırlar. Parçaların küçük olması bu cihazların daha fazla problem vermelerine neden olmaktadır. Küçük parçaların tamiri de bir o kadar sıkıntılı olmaktadır.

Balgat Bilgisayar Servisi  |  Balgat Laptop Servisi  |  Balgat Notebook Servisi  |  Tablet Servisi

Balgat Bilgisayar Tamiri, Balgat Laptop Tamiri, Balgat Notebook Servisi, Balgat Tablet Tamiri, Balgat Acer servisi, Balgat Dell Servisi, Balgat Asus Servisi, Balgat Toshiba Servisi, Balgat Hp Servisi, Balgat Balgat Lenovo Servisi, Balgat Msi Servisi, Balgat Datron Servisi, Balgat Sony Vaio Servisi, Balgat Exper Servisi, Balgat Fujitsu Servisi,  Balgat Apple Servisi, Balgat Packard Bell Servisi

Adres;

Kabil Cad 74/A Öveçler / Ankara

Tel; 0312 473 76 16
Faks; 0312 473 76 69