Çankaya Bilgisayar Servisi

Laptop ve Bilgisayarlarda oluşan her türlü arıza ve sorunlarda Çankaya Bilgisayar servisi olarak hazırda olan yedek parçalarımız ve uzman elemanlarımızla tamir ve bakım hizmetlerini veriyoruz.

Asus Acer Dell Hp Lenovo Sony Vaio Samsung Lg Fujitsı gibi Laptop ve Notebooklar için tamir bakım ve yedek parça hizmetlerini vermekteyiz. Çankaya bilgisayar servisi olarak aynı zamanda yazıcı makinelerinin tamirinde yapmaktayız. Çankaya Laptop servisi firmamız bugüne kadar prensiplerinden ve kalitesinde ödün vermeden günümüze kadar iş hayatına devam etmiş ve 29 yılı arkada bırakmıştır.

Çankaya Bilgisayar servisi gelen notebook ve Laptoplar bir çok arızaları ve sorunları aynı gün yapılamaktadır, uğraştırıcı veya parça temini gerektiği durumlarda bir sonraki gün tamiri yapılarak geri verilmektedir.

Firmamızdan Notebook, Laptop ve Pc lerin kullanmakta olduğun tüm yedek parçalar ve sarf malzemeleri stoklarımızda bulunmaktadır, Başlıca Anakart Şarj Adaptör Batarya LCD ve LED ekranlar Ram HDD Harddisk Ekran kartı vs... gibi parçaları temin edebilirsiniz.

Zamanınızın ve bilgisayarınızın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz...

Bu yüzden Çankaya Bilgisayar servisimizde Laptop, Notebook ve Bilgisayarlarda arızalanan veya belli periyotlarda değişen parçaları sürekli stoklarımızda tutarak haftalarca bekleme sürecini ortadan kaldırıyoruz.

Bir teknik serviste aradığınız nelerdir
Ücretsiz arıza tespiti
Hızlı tamir bakım
Hazır yedek parça
Modern bir servis
Uzman personeller
O zaman doğru yerdesiniz.

Çankaya Bilgisayar Servisi  |  Çankaya Laptop Servisi  |  Çankaya Notebook Servisi  |  Tablet Servisi

Çankaya Bilgisayar Tamiri, Çankaya Laptop Tamiri, Çankaya Notebook Servisi, Çankaya Tablet Tamiri, Çankaya Acer servisi, Çankaya Dell Servisi, Çankaya Asus Servisi, Çankaya Toshiba Servisi, Çankaya Hp Servisi, Çankaya Lenovo Servisi, Çankaya Msi Servisi, Çankaya Datron Servisi, Çankaya Sony Vaio Servisi, Çankaya Exper Servisi, Çankaya Fujitsu Servisi,  Çankaya Apple Servisi, Çankaya Packard Bell Servisi

Adres;

Kabil Cad 74/A Öveçler / Ankara

Tel; 0312 473 76 16
Faks; 0312 473 76 69