Dikmen Bilgisayar Servisi

Bilgisayar Servisi Denetimli Teknik Ekibi ve Uygun Fiyatlarla Hizmetinizde

Dikmen Bilgisayar servisi olarak, gözünüzü arkada bırakmayacak profesyonel bir teknik ekip ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İşinizi kendi işleri gibi gören, deneyimli, alanlarında uzman, iş etiğine önem veren çalışma arkadaşlarımız teknik sorunlarınıza en iyi çözümü, en kısa süre içerisinde, en uygun fiyatlar karşılığında getirebilmek için yüksek performans ile çalışmaktadır. Bilgisayarınızı Dikmen Bilgisayar servisine getirdiğinizde sizi asla beklenmedik bir sürpriz ile karşı karşıya bırakmıyoruz. Öncelikle teknik ekibimiz arızanın kaynağını ücretsiz olarak tespit etmektedir.

Dell, Asus, Hp, Lenovo, Sony Vaio, Toshiba, Fujitsu, Packard Bell, Acer markalı bütün bilgisayarlarınızın Dikmen Bilgisayar servisi bünyesinde tamiratının gerçekleştirilmesi mümkündür. Bu bilgisayarlar ile ilgili en sık gerçekleştirilen işlemler led ve lcd ekran değişimi, ses kartı, anakart, ekran kartı arızalarının çözümü ya da değişimi, şarj adaptörü ve batarya arızalarının giderimi ya da değişimi, klavye tamiri veya değişimi, verilerin kurtarılması ve virüs temizlemedir. Bunun dışında bilgisayarların bakımı, program yükleme gibi işlemler de yapılmaktadır.

Bilgisayarınızın tamiri sırasında ekibimizle günün her vaktinde irtibata geçebilirsiniz. Bu sayede hem bilgisayarınızın ne durumda olduğunu öğrenebilirsiniz hem de bilgisayarınız serviste iken içiniz rahat olur. Tamir sonrasında bilgisayarınızın bakımını da ücretsiz olarak yapmaktayız. Bu sayede bilgisayarınızın başka bir problem çıkarma riskini en aza indirmekteyiz. Verdiğimiz güvenilir ve üst düzey kaliteli hizmet karşılığında fahiş fiyatlar talep etmiyoruz. Bizim için en önemli olan şey müşterilerimizin memnuniyetidir.

Bilgisayarın olmadığı bir hayat düşünülemez. Verilerinizi depoladığınız, sosyal iletişimde bulunduğunuz, üzerinden para kazandığınız ve daha pek çok kullanım amacı sayabileceğimiz vazgeçilmez makinalardır bilgisayarlar. Bilgisayarların bize sunduğu yaşam standardına alışık olmamız nedeniyle, karşımıza çıkacak teknik bir arıza bütün düzenimizi bozacak etki göstermektedir. Bu nedenle çok kısa süre içerisinde çözüm sağlayabilecek, güvenilir bir teknik servis bulmak oldukça önemlidir.

Dikmen Bilgisayar Servisi  |  Dikmen Laptop Servisi  |  Dikmen Notebook Servisi  |  Tablet Servisi

Dikmen Bilgisayar Tamiri, Dikmen Laptop Tamiri, Dikmen Notebook Servisi, Dikmen Tablet Tamiri, Dikmen Acer servisi, Dikmen Dell Servisi, Dikmen Asus Servisi, Dikmen Toshiba Servisi, Dikmen Hp Servisi, Dikmen Lenovo Servisi, Dikmen Msi Servisi, Dikmen Datron Servisi, Dikmen Sony Vaio Servisi, Dikmen Exper Servisi, Dikmen Fujitsu Servisi,  Dikmen Apple Servisi, Dikmen Packard Bell Servisi

Adres;

Kabil Cad 74/A Öveçler / Ankara

Tel; 0312 473 76 16
Faks; 0312 473 76 69