Ekran kartı tamiri

Bilgisayar ve Laptopların EKRAN KARTI arızalandığınde servisimize gelerek garantili olarak tamirini yaptıra bilirsiniz. Laptop ve Masa ütü tüm markaların Ekran kartlarının tamirlerini konularınzda uzman olan eğitimli teknisyen arkadaşlarımız tarafından garantili olarak onarılmaktadır.

Dell Asus Acer Hp Compaq Lg Lenovo Samsung Toshiba Sony vaio Ekran kartı tamiri Laptop Ekran kartı fiyatları

Ekran kartı bozuldu ne yapmalıyım

Hp Acer Sony vaio Asus Compaq Dell marka laptoplarda en çok rastlanan arızalardan biri de çalışan dizüstü bilgisayarınızın bir anda kapanması ve yeniden başlattığınızda görüntü vermemesidir. Bunun en çok rastlanan arızası genel olarak dizüstü bilgisayarınızın ekran kartının bozulmasıdır. Ekran kartı harici olan laptoplarda bu arıza nın tamiri genel olarak ekran kartının değişimi ile yapılmaktadır. Bazı markaların bilgisayarlarda Ekran kartı dahili olup anakart üzerinde entegre durumda bulunmaktadır.

Ekran kartı arızalarında yapılması gereken ilk işlem bilgisayarı hemen elektrikten çıkartıp var ise üzerindeki pili çıkartmalı Ankara dell servisimizi aramalı ücretsiz arıza tespit talebinde bulunmalısınız. Ekran kartı arızaları kesinlikle özel yetkili bilgisayar tamir noktalarında yaptırılmalıdır, bu tip arıza ev kullanıcısının kendi başına tamir edebileceği bir arıza değildir. Artık ekran kartım bozuldu ne yapmalıyım diye düşünmenize gerek kalmadı. Notebook ve masa sütü bilgisayar cihazlarda chipset ve anakart tamiri konusunda uzman olan firmamız Ankara’da sizlere haftanın 7 günü hizmet vermektedir.