Hakkımızda

Günümüzün vazgeçilmezi haline gelmiş olan Notebook, Laptop ve Bilgisayar PC Pazarı, Teknik servis pazarının büyümesine paralel olarak tamir (Teknik Servis) ve orijinal ve kaliteli yedek Parça İhtiyacını da beraberinde getirmiştir.

Sektördeki Boşluğu ve eksikliği Fark Edip Notebook Tamiri, Servisi ve Yedek parça İthalat branşını tercih ederek Kurulan Firmamız 1987 Yılında fotokopi makinelerinin tamir ve servis ihtiyaçları için kurulmuş olup, geçen bu zaman içerisinde bünyesine Notebook Tamiri, Servisi ve Yedek Parça İthalatı alarak Branşında Profesyonelleşmiştir. Yazıcı ve Bilgisayar Piyasasının Merkezi olan Çankaya Dikmende bulunan Firmamız 1995 Yılında kurumsal yapısını tamamlamış ve Şirketleşmiştir.

Notebook Tamiri Yazıcı Tamiri ve Projeksiyon Tamiri aynı zamanda Yedek parça Satışı Hizmetleriyle 2020 yılında Dikmende 260 m2 kapalı alanlı yeni merkezi ile çalışma hayatına Pazarın öncü ve kalıcı Firmalarından olarak devam etmektedir. Notebook Yazıcı ve Projeksiyon Konusunda Uzman Teknik Personeli ile Marka Ayırt Etmeyen, Sorunsuz, garantili, Ekonomik ve Hızlı Servis Hizmetleriyle Siz Değerli Müşterilerine Hizmet Vermeyi Her zaman Görev Bilmiştir.

Grup Bilişim olarak Müşteri memnuniyetini Her zaman yüksek düzeyde tutarak Sektörde 33. Yılını dolduran teknik servisimiz kazandığı bu tecrübe birikimi ile çok daha uzun yıllar pazar lideri olarak müşterilerine hizmet vermeye devam edecektir. Teknik Servis sektörünün öncü firmasından biri olarak kendini sürekli yenilemiş teknolojik alt yapısını sürekli güncel tutmuştur.

www.bilgisayarservisiankara.com/ Bir Grup Bilişim Kuruluşudur.

Notebook ve Bilgisayar Müşteri Hizmetleri | Ankara
Size nasıl yardımcı olabilirim.?

Laptop - Notebook ve Bilgisayar konusunda

TAMİR - BAKIM    PERFORMANS YÜKSELTME     YEDEK PARÇA

LAPTOP ve BİLGİSAYAR ARIZALARI VE SORUNLARI İÇİN BİZİ ARAYINIZ.

HİZMETLERİMİZ

Bilgisayar tamiri, Notebook tamiri, Laptop tamiri ve bu cihazların yedek parçaları

İLETİŞİM ADRESİ

Adres: Kabil Cad. 74/A Öveçler - Çankaya
Telefon: +0312 473 76 16
Telefon: +0312 473 76 69
E-mail: teknik et grupiletisim.com