İncek Bilgisayar Servisi

İncek Bilgisayar servisi olarak bozulan Laptop ve Bilgisayarlarınızın hızlı ve garantili onarımı için sizleri Teknik servisimize bekliyoruz.

Günlük yaşantımızda artık Notebooklar hayatımızın bir parçası haline gelmiş durumda. Hayatımıza her geçen gün bir yenisi eklenen teknoloji ürünlerinde kontrolsüz ve bilinçsiz kullanımı zararları nelerdir? Örneğin yeni aldığımız bir Notebook nasıl ve ne şekilde kullanılacağı ne kadar biliniyor! Notebook bozulması durumunda Notebook tamiri konusunda uzman ve kaliteli firmalara danışmakta yarar vardır.

Bilinçsiz kullanımın sonucunda ortaya çıkan sorunları kendinizi çözmeye çalışırken Laptoplarda ve Bilgisayarlarda daha ciddi hasarlar meydana gelmektedir. Bilgisayarda meydana gelen arızayla ilgili öncelikle sorunun neden kaynaklı olduğuna bakılmalıdır. Yazılım veya donanım da bir sorun yaşıyorsanız öncelikle güvenilir ve uzman bir firmaya başvurmalısınız. İşte tam bu durumda Acer Dell Asus Hp Toshiba Sony vaio Lenovo Notebook tamiri ve Yazıcı tamiri konusunda deneyimli kadromuzla sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

İncek Bilgisayar Servisi

İncek Bilgisayar servisi Bizleri tercih eden müşterilerimize öncelikle sunmak istediğimiz müşteri memnuniyetidir. Dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi donanım arızalarıdır. Notebook kasası açılmadan önce üzerimizde ki statik elektriği metal veya toprağa dokunarak boşaltmamız lazım. Notebook ve diğer elektronik eşyalar çok hassastır. En ufak bir elektrik atlamasında üzerindeki donanımlardan bir kaçı çalışmayabilir. Notebook kasası kapalıyken açılması gerekir. Çalış vaziyette iken hiçbir donanım çıkarılmamalı veya takılmamalıdır. Ana kart yanmalarına sebebiyet verebilirsiniz. Bu ve daha birçok donanım ve yazılım sorunlarıyla doğrudan uzman ekibimize danışarak bilgi ve yardım alabilirsiniz.  

Bilgisayar Servisi İncek, Notebook tamiri ve servisi ciddi anlamda bilgi ve tecrübe gerektirir. Bazı Notebook kullanıcıları arızalanan Notebooku söküp geri takma konusunda ciddi sorunlara yol açmaktadır. Özellikle hangi kablo neredeydi ve hassas parçaların yerlerini değiştirmek sorun küçükken büyümesine yol açabilir. Üzerinde küçük çiziklere neden olduğunuz ram tekrar çalışmayabilir. Sizlere daha sayısız örnekle yapılan yanlışlardan bahsedebiliriz fakat amacımız uygun maliyetlerle hızlı işçiliğimizle sizlere kalitemizi sunmak. Notebook tamiri hakkında her türlü deneyime sahip ekibimiz ve kalitemizle fark yaratmaya devam ediyoruz.

Sizlerde garantili yedek parça, hızlı servisimiz ve uygun fiyatlarımızdan faydalanmak istiyorsanız zaman kaybetmeden bize ulaşınız.

Bilgisayar Servisi İncek

İncek Bilgisayar Servisi  |  İncek Laptop Servisi  |  İncek Notebook Servisi  |  Tablet Servisi

İncek Bilgisayar Tamiri, İncek Laptop Tamiri, İncek Notebook Servisi, İncek Tablet Tamiri, İncek Acer servisi, İncek Dell Servisi, İncek Asus Servisi, İncek Toshiba Servisi, İncek Hp Servisi, İncek Lenovo Servisi, İncek Msi Servisi, İncek Datron Servisi, İncek Sony Vaio Servisi, İncek Exper Servisi, İncek Fujitsu Servisi,  İncek Apple Servisi, İncek Packard Bell Servisi

Adres;

Kabil Cad 74/A Öveçler / Ankara

Tel; 0312 473 76 16
Faks; 0312 473 76 69