Ankara Laptop Servisi

Hp Dell Toshiba Lenovo Sony vaio Asus Acer laptop servisi Ankara

Laptop servisimiz için memnuniyetiniz önemlidir, Ankara Laptop servisi olarak uzun süredir faaliyet gösteren Teknik servisimiz arıza tespitini ücretsiz gerçekleştirmekte ve arızalı olan laptopları bu alanda uzman olan teknik personeline yönlendirmektedir. Son derece kısa sürede arızanın giderilmesi sağlanmaktadır. Pek çok kullanıcı Lcd ve Led Ekran kırılması, Aşırı ısınma, Sıvı teması, ekran kartının yanması gibi şikayetlerle servisimize uğramaktadır. Lcd Ekran ve Led Ekran 30 dakika gibi son derece kısa bir süre içinde yenisi ile değiştirilmektedir. Aynı zamanda Ekran Kartı ve Ana kart konusunda da farklı seçenekler mevcut olabilmektedir. Ana kartı gibi pek çok farklı ürün Ankara Laptop Servis stokumuzda bulunmaktadır.

Laptop Servisi

Batarya kullanımı genellikle elektrik kesintisi olan zamanlarda işinize yarayacaktır.  Batarya kullanılırken bataryanın performansının düşmemesi için fişe takılı durumda batarya tüketilmemelidir. Bu durumda batarya hem daha uzun süreli kullanılabilecek hem de daha çok performans sağlayacaktır.  Şarj adaptörü de firmamızdan rahatlıkla temin edilebilen, ürün stokunda mutlaka bulunan ürünler arasındadır. Laptop servisi olarak yıllardır bilgisayar teknolojisi alanında faaliyet gösteren firmamız için müşteri memnuniyeti son derece önemlidir.

Klavye seçimi konusunda pek çok farklı alternatifinizin olduğu söylenebilir. Hem yeni hem de eski model klavyelerden istediğinizi satın alabilirsiniz. Bunun yanında şarj adaptörü ve batarya gibi başka yedek parçaları da servisimizde bulmanız mümkündür.

Acer Dell Asus Sony vaio Toshiba Lenovo markaları günümüzde en çok kullanılan ve tercih edilen bilgisayar markaları arasında bulunmaktadır.  marka laptoplar da hem batarya dayanıklılık sürelerinin uzun olması hem de yüksek performansları nedeni ile yüksek oranda tercih edilen markalardandır. Ankara  Servisi  marka bilgisayarlarınız ve laptoplarınızla ilgili her türlü sorununuzda size yardımcı olacak potansiyele sahiptir. Hem donanım hem de yazılımla ilgili sorunlarınızda çözüm arayışınızda Ankara  Servisi’ne ulaşmanız avantajlı olacaktır.

Ankara Laptop Servisi

Tüm yedek parçalar stoklarımızda
LAPTOP - NOTEBOOK - BİLGİSAYAR - TABLET PC YEDEK PARÇALARI
Şarj adaptörümü bozuldu
Led Ekran değişimi ve tamiri kırıldı veya bozuldumu
Lcd Ekran değişimi ve tamiri
Batarya, Pil bittimi veya bozuldumu
Hdd, Hard Disk okunmuyor veya görmüyor
Ramları (Bellek) Sodimm ihtiyacınızmı var
Cd/Dvd/Dvd-Writer Sürücüleri okumuyor ve yazmıyor mu
Anakartları (Main Board) yandı veya sıvı mı döküldü
Fanları (Heatsink, Cooling fan) çalışmıyor veya çok mu gürültülü çalışıyor
Klavye basmıyormu veya tuşlarımı kırıldı
Ekran kartı bozuldu veya yetersiz mi geliyor
Ekran Kasa (LCD Cover / Casing Related)
Alt ve Üst Kasa, Ekran Menteşeleri
Wireless Kartları (Kablosuz Ağ Kartları)

Ankara Bilgisayar Servisi  |  Ankara Laptop Servisi  |  Ankara Notebook Servisi  |  Tablet Servisi

Öveçler Laptop Servisi, Balgat Laptop Servisi, Dikmen Laptop Servisi, Çayyolu Laptop Servisi, Çukurambar Laptop Servisi, Çankaya Laptop Servisi, Kızılay Laptop Servisi, İncek Laptop Servisi, Emek Laptop Servisi, Elvankent Laptop Servisi, Eryaman Laptop Servisi, Demetevler Laptop Servisi, Batıkent Laptop Servisi, Ostim Laptop Servisi, Bahçelievler Laptop Servisi, Ümitköy Laptop Servisi, Bilkent Laptop Servisi, 100 Yıl Laptop Servisi, Etimesğut Laptop Servisi, Sincan Laptop Servisi, Pursaklar Laptop Servisi, Yenimahalle Laptop Servisi, Mamak Laptop Servisi, Keçiören Laptop Servisi, Ulus Laptop Servisi, Etlik Laptop Servisi, Beşevler Laptop Servisi, Gölbaşı Laptop Servisi

Adres;

Kabil Cad 74/A Öveçler / Ankara

Tel; 0312 473 76 16
Faks; 0312 473 76 69