Ankara Lenovo Servisi

Ankara Lenovo servisi Olarak, Laptop ve Notebook'larda oluşan Arızaları Lenovo Teknik Servisimizde Garantili olarak tamiri ve bakımı yapılarak sizlere ilk günkü gibi teslim etmekteyiz, Anakart ve Ekran kartı tamiri veya değişimleri, Lcd Ekran, Klavye Ram, Harddisk ve buna benzer tüme parçaların yenilenmesi veya tamiri Lenovo Teknik servisimizde ustalarımız tarafından yapılmaktadır.

Deneyimli teknik personelimiz ile Lenovo ve Bilgisayarınızda karşılaşılan sorunların çözümünde bir dizi programlar izlemekteyiz. Bu aşamada ilk olarak sorunun kaynağı bulunurken, buna neden olan etmenlerin ortadan kaldırılmasına çalışılır. Sonraki aşamalarda ise çözüme ilişkin analizler yapılarak uygun çözüm tekniği belirlenir ve uygulanır.

Ankara Lenovo servisi müşteriye yaklaşımı ile de fark yaratmaktadır. Laptop kullanıcıları servis merkezimizi kullanmaya başladıkları ilk andan itibaren kalitenin farkına varmakta ve doğru kara verdiklerinin bilinci içerisine girmektedir. Lenovo Servis birimi ile müşteriler arasında gerekli güven ortamının oluşması işlemlerin hızlanmasını sağlayan en önemli faktörler arasındadır. Lenovo Servisi olarak müşteri memnuniyetine önem vermekte ve gerekli olan güven ortamını en iyi şekilde sağlamaktadır.

Ankara Lenovo Laptop ve Notebook Tamir Servisi

Lenovo Laptop servisi yerinde servis imkanı ile de müşterilerinin beğenisi kazanmaktadır. Bu sayede kişiler hem zamandan kazanırken hem de maliyet açısından büyük avantajlar elde etmektedir. Hız teknik serviste olması gereken en önemli özelliklerin başında gelmektedir. Lenovo Notebook servisi bütün işlemlerini profesyonelliğin gereklilikleri altında yürütmekte ve mümkün olduğunca kısa sürede sonuçlandırmaktadır.

Lenovo elektronik ürün dünyasında sağlam bir yer edinmiş en önemli firmalar arasında gösterilmektedir. Son yıllarda artan teknolojik gelişmeler ile beraber Lenovo son derece modern ve kullanışlı ürünler ortaya çıkarmaya başlamıştır. Firma aynı zamanda Lenovo teknik servis kalitesi ile de bilinmektedir. Bu amaçla dünyanın dört bir yanında Lenovo servisleri bulunmaktadır.

Ülkemizde de Lenovo ürünlerine olan ilgi oldukça fazla olup, kişiler teknoloji harikası ürünlere yoğun ilgi göstermektedir. Servis birimi Lenovo marka ürünlerin bakım ve onarım çalışmalarında müşterilerine en iyi desteği vermeyi amaçlamaktadır. Sistemli çalışma özelliği ile bilinen servis sağlayıcısı alt yapısı ile de dikkat çekmektedir.

LENOVO NOTEBOOK - LAPTOP - BİLGİSAYAR - TABLET PC YEDEK PARÇALARI
Lenovo Şarj adaptörü
Lenovo 19V 4.74A Şarj aleti
Lenovo 20V 3.25A Şarj aleti
Lenovo 20V 4.5A Şarj aleti
Lenovo Led Ekran değişimi ve tamiri
Lenovo Lcd Ekran değişimi ve tamiri
Lenovo Batarya, Pil
Lenovo Hdd, Harddisk
Lenovo Ram'ları (Bellek) Sodimm
Lenovo Cd/Dvd/Dvd-Writer Sürücüleri
Lenovo Anakartları (Main Board)
Lenovo LCD Invertörleri (Inverter board)
Lenovo İşlemcileri (Processors, CPU)
Lenovo Fanları (Heatsink, Cooling fan)
Lenovo Ekran Kasa (LCD Cover / Casing
Lenovo Alt ve Üst Kasa
Lenovo Ekran Data Kabloları
Lenovo Ekran Menteşeleri
Lenovo Wireless Kartları, Kablosuz Ağ
Lenovo Ethernet Kartları (Ağ Kartları)
Lenovo Flexible / Film Kablolar
Lenovo Docking / Replicater
Lenovo Bios Pil

Ankara Lenovo Servisi | Lenovo Laptop Servisi  |  Lenovo Notebook Servisi | Lenovo Teknik Servis | Lenovo bilgisayar servisi

Lenovo Şarj Adaptörü  |  Lenovo şarj aleti |  Lenovo Şarj cihazı  |  Lenovo Anakart |  Lenovo Ekran kartı |  Lenovo Lcd ve Led Ekran |  Lenovo Hdd harddisk |  Klavye  |  Ram, Lenovo teknik servis Ankara, Lenovo Türkiye, Ankara Lenovo Servisleri, Lenovo Notebook Tamiri, Lenovo Laptop Tamiri, Lenovo Bilgisayar Tamiri, Lenovo bilgisayar servis, Dikmen Lenovo Servisi, Ümitköy Lenovo Servisi, Öveçler Lenovo Servisi, Balgat Lenovo Servisi,  Elvankent Lenovo Servisi, Çukurambar Lenovo Servisi, İncek Lenovo Servisi, Oran Lenovo Servisi, Kızılay Lenovo Servis, Emek Lenovo Servisi, Çayyolu Lenovo Servisi, Bilkent Lenovo Servisi, Çankaya Lenovo Servisi, Eryaman Lenovo Servisi, Demetevler, Batıkent Lenovo Servisi, Ostim, Bahçelievler Lenovo Servisi, 100 Yıl Lenovo Servisi, Etimesğut, Sincan Lenovo Servisi, Pursaklar, Yenimahalle Lenovo Servisi, Mamak, Keçiören, Ulus Lenovo Servis, Etlik, Beşevler, Gölbaşı Lenovo Servisi

Adres;

Kabil Cad 74/A Öveçler / Ankara

Tel; 0312 473 76 16
Faks; 0312 473 76 69