Laptop Chip değişimi ve tamiri

Laptop, Bilgisayar, Notebook ve Tablet Anakartları ve Ekran kartları Teknik servisimizde Garantili olarak tamirini ve Chip değişimlerini yapmaktayız.

Anakart tamiri - Ekran Kartı tamiri - Chip Set değişimi

Bilgisayar Teknik Servisimizde Arıza yapmış anakartlar ve ekran kartlarının tamiri profesyonel ekipmanlarımızla çok kısa sürede tamiri yapılmaktadır. elektronik kart tamirleri 3 ay garantimiz altındadır.

Ekran Kartında arızalarının ortaya çıkma sebebi, Aşırı kullanma ve bakımının yapılmamasından dolayı Chipin aşırı ısınması ve grafik chipin yanmasından kaynaklanmaktadır. Başlıca belirtileri ekran kararması, ekranın bölünmesi, görüntünün bir kısmını gözükmesi veya ekranın tamamen çalışmamasıdır vs.. gibi.

Notebook, Laptop ve Bilgisayarlarımızda Ekran kartı, Mouse Klavye Monitör, Hoparlör Batarya, Adaptör gibi parçaların senkrasyonunu yapan organize eden parça olan anakart ve Ekran kartıdır bu parçalar zamana bağlı olarak veya hatalarımızdan dolayı arızalanmalar olmaktadır. Bu sorunların ve arızaların sebeplerinin başında bu kartlarda kullanılan mikro işlemcilerinin bozulmasından kaynaklanmakta olup bu işlemcileri, Cipleri her firma değiştiremez çünkü bu Ciplerin değişiminde kullanılan makine parkuru oldukça pahalı bir yatırımdır. Dikmen Öveçlerde bulunan ve Ankara’nın en büyük servisi olan firmamız bu konuda teknolojinin son model olan makine, teçhizatı ve donanımları ile donatılmıştır. Elektronik kart ve Chip değişimlerine garanti veren tek firmayız.

LAPTOP CHIP DEĞİŞİMİ

Anakart tamiri, Chip set değişimi, Ekran kartı değişimi, Apple - Acer - Asus - Compaq - Datron - Dell - Delta - Fujitsu Siemens - Gateway - Hp - IBM - Nec - Packard Bell - Samsung - Sony - Toshiba - Lenovo - Benq - MSI - Casper - LG - Exper - Vestel - Fujitsu Anakart tamiri ve Chip değişimi

NOTEBOOK CHIP DEĞİŞİMİ

BİLGİSAYAR CHIP DEĞİŞİMİ