Laptop ve Bilgisayar Ekran kartı

Dell Asus Acer Hp Toshiba Sony vaio Lenovo Fujitsu Ekran kartları Teknik Servisimizde bulunmaktadır, Ekran kartı ihtiyaçlarınızda Servisimize gelerek Laptop veya masa üstü bilgisayarlarınıza ekran kartını taktıra bilirsiniz.

Ayrıca servisimizde Ekran kartı tamirinde garantili olarak yapılmaktadır.

LAPTOP EKRAN KARTI

Teknik Servisimizde Notebook ve Laptop lar için Orjinal Ekran kartları bulunmaktadır. İstenirse tamiride yapılmaktadır.

Notebook ve Laptoplar çok yorduğumuzdan aşırı ısınmasına sebep olduğumuzdan yüksek grafik gerektiren oyun ve programları çalıştırdığımızdan maalesef ekran kartları arızalanmaktadır.

Bilgisayarlarımızın kapasitelerini bilmemiz gerekmektedir notebook ve laptoplar oyun bilgisayarları değildir kapasiteli oyunlar grafik kartını yani ekran kartını aşırı yormakta ve ısınmasına neden olmaktadır buna fasla dayanamayan ekran kartımız arızalanmaktadır.

Notebooklarda harici ve dahili ekran kartları kullanılmıştır Harici olan ekran kartlarının değişimi yapılmaktadır veya arızalana Ekran Chipi değiştirilerek tamiri yapılmaktadır. Ama dahili olan ekran kartlarının değişimi olmamaktadır çünkü sökülebilecek durumda olamadığından ekran kartında kullanılan tüm parçalar anakart üzerindedir bu durumda ekran kartının yani Anakartın tamirini yapmaktayız. bu durumda ekran grafik chip inin değişimi yapılarak sorun giderilmektedir. Chip değişimi çok fasla ustalık ve donanımlı bir servis isteyen iştir Ankara’da chip değişimi yapan cihazlara sahip iki üç firmadan biriyiz.

Anakart ve Ekran kartı Chip değişimleri garantili olarak yapılmaktadır.

Bu durumda yapmamız gerekenler
Notebook ve ya Laptoplarımızı sistem özelliklerini iyi bilmek.
Buna uygun Oyun veya programları kullanmak
Alt ve yan hava alma ızgaralarını kapatmamak.
Bulunduğumuz mekanın temizlik yani toz durumuna göre 6 ay ile 9 ay narası bakımını yaptırmak.
Yanlış Driver ları kurmamak.

Ekran Kartlarını kullanan Notebook Laptop ve Pc Markaları; Acer Ekran kartı Apple Ekran kartı Asus Ekran kartı Compaq Ekran kartı Datron Dell Ekran kartı Delta Fujitsu Siemens Ekran kartı Gateway Hp Ekran kartı IBM Nec Packard Bell Ekran kartı Samsung Sony Ekran kartı Toshiba Ekran kartı Sharp Clevo Arçelik Beko Keysmart Lenovo Ekran kartı Byron -Benq MSI Ekran kartı Panasonic Medion Casper - LG Exper Vestel Fujitsu Ekran kartları, Notebook ekran kartı, Laptop Ekran kartı, Bilgsayar ekran kartlarını firmamızda bulabilirsiniz.

Laptop Ekran kartı

Bilgisayar Ekran kartı

Notebook Ekran kartı