Laptop Menteşe değişimi ve tamiri

Ankara Teknik Servisimizde tüm marka notebook ve laptopların alt üst kasa değişimi ve tamiri ayrıca kırılan, çatlayan,çıkan menteşelerin değişimi veya tamiri yapılmaktadır.

Notebook ve laptop'larımızı özenli kullanmadığımız için oluşan bir sorundur, dikkatsiz kullanılma Ekranı yanlış yerden açıp kapamak, taşıma sırasında çarpma, Kullanırken sağa sola vurma düşürme gibi nedenlerden dolayı oluşan bir sorundur. Durumunda başımıza gelen bir durumdur, Ekranının sadece bir tarafından Başlayarak ileriki dönemlerde menteşenin kırılması ve bunun beraberinde kasanın kırılmasına sebep olan bir sorundur, Bu sorun genelde Asus, Samsung, Sony vaio gibi markalarda karşımıza çıkmaktadır.

Aslında bilgisayarımız bize bu durumu daha önceden haber vermektedir. Ekranı açıp kapatırken menteşenin sertleşmesi zor açılıp kapanması başlangıcıdır, bunun sonrası ekranın ileri geri boşa sallanmasıdır ve son hali kırılmasıdır.

Tüm markalarının Orjinal Menteşe, Alt, Üst Kasa Tüm markaların Menteşe ve kasalarını temini mümkündür bunların değişimi servisimizde yapılmaktadır.

Acer, Asus, Compaq, Datron, Dell, Fujitsu Siemens, Gateway, Hp, Packard Bell, Samsung, Sony, Toshiba, Lenovo, Msi, Casper, LG, Exper, Kasa ve Mentşe Grubu

Laptop Menteşe

Notebook Menteşe

Laptop Menteşe Tamiri