Öveçler Bilgisayar Servisi

Öveçler Bilgisayar servisi Artık çağımızı bilgisayar çağı olarak anılıyor. Bilgisayar olmadan bir gün bile geçirmemiz oldukça zor bir hale geldi. Sadece iş ya da okul için gereksinim kaynaklı değil, aynı zamanda eğlence aracı olarak da kullanılmaktadır.

Bazen teknik sorunlar bazen de kullanım kaynaklı hatalar nedeniyle bilgisayarlarda arızalar görülebiliyor. Virüs bulaşması, şarj adaptörünün bozulması, led ya da lcd ekran bozulması/kırılması, bataryanın ömrünün bitmesi, harddisksin, ana kartın ya da ekran kartının yanması, CD sürücülerinin bozulması gibi arızalar oldukça sık rastlanan problemlerin başında gelmektedir. Öveçler Bilgisayar servisi bu problemlerle geldiğinizde arıza kaynağının belirlenmesini Acer, Asus, Dell, Hp, Lenovo, Sony, Vaio, Toshiba, Packard Bell, Fujitsu markalı bilgisayar ve Laptoplarınız için ücret talep etmeden gerçekleştirmektedir. Problem tespit edildikten sonra sizinle iletişime geçilip doğru bir şekilde bilgi aktarımı sağlanır. Yapılması gereken işlem ve maliyeti ile ilgili müşterilerimizin bilgilendirilmesini sağladıktan sonra, en kısa süre içerisinde teslimatın gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Bu süre içerisinde istediğiniz zaman bize ulaşabilir ve sürecin ne durumda olduğu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

En iyi kalitedeki hizmeti sunmayı ile edinen Öveçler Bilgisayar servisi, gerekli yedek parça değişimi ya da diğer işlemleri en uygun fiyatlar ile gerçekleştirmektedir. Yedek parçaların neredeyse tamamı stoklarda bulunduğundan dolayı, işlerinizin aksamasını olabildiğince engellemek üzere en kısa süre içerisinde tadilat sağlanabilmektedir. Tamir edilen bilgisayarların yüksek performans ile çalışması için bakımları da ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Deneyimli, donanımlı, profesyonel olan teknik ekibimiz sayesinde sorunun doğru şekilde belirlenmesi, belirlenen sorunun düzgün bir şekilde çözülmesi, problemin çözümü ile yetinmeyip yeni problemlerin çıkmamasına yönelik bakımın gerçekleştirilmesi, size sunduğumuz hizmetin en güvenilir hizmet olduğunu göstermektedir. Sizin memnuniyetiniz, bizim yaptığımız kaliteli işin imzasıdır.

Öveçler Bilgisayar Servisi  |  Öveçler Laptop Servisi  |  Öveçler Notebook Servisi  |  Tablet Servisi

Öveçler Bilgisayar Tamiri, Öveçler Laptop Tamiri, Öveçler Notebook Servisi, Öveçler Tablet Tamiri, Öveçler Acer servisi, Öveçler Dell Servisi, Öveçler Asus Servisi, Öveçler Toshiba Servisi, Öveçler Hp Servisi, Öveçler Lenovo Servisi, Öveçler Msi Servisi, Öveçler Datron Servisi, Öveçler Sony Vaio Servisi, Öveçler Exper Servisi, Öveçler Fujitsu Servisi,  Öveçler Apple Servisi, Öveçler Packard Bell Servisi

Adres;

Kabil Cad 74/A Öveçler / Ankara

Tel; 0312 473 76 16
Faks; 0312 473 76 69