Asus Laptoplarda Sıvı teması

Asus Laptop Sıvı temasıLaptopa su dökülürse bozulur mu?

Kullanması ve taşıması kolay olmasından dolayı maalesef laptopların başına bu tür kazaların gelmesi de kaçınılmazdır, Ankara Asus Servisimizde sıvı temasına maruz kalmış olan laptop larınız ilk günkü kalitesinde ben performansında tamirleri ve bakımları yapılarak sizlere teslim edilmektedir.

Islanan laptop çalışır mı?

Sıvı temasına maruz kalmış Laptop'a yapmamız gereken hemen şarj adaptörünü çekmek arka tarafından bataryasını çıkartmak ve en kısa süre içerisinde bu konularda deneyimli ve donanımlı bir teknik servise götürerek yardım almanızdır.

Laptop klavyesine su döküldü ne yapmalıyım?

Birçok kullanıcıya sıvı temasına maruz kalmış bir laptobu kurutarak tekrar çalıştırmaktadırlar, bazı durumlarda laptop çalışmakta sanki hiçbir şey olmamış gibi davranmaktadır ama ana kartın üzerine temas eden sıvı bu süreç içerisinde anakart üzerinde telafisi olmayan hasarlar vermeye başlamıştır.

Bu durumun kullanıcılar anlamamakta ve bilmemektedir bundan dolayı laptop çalışıyor diye işlemlerine devam etmektedirler ama yakın bir süreç içerisinde anakart bozularak laptop ınız çalışması hale gelmektedir.

Su dökülen laptop tamir edilir mi?

Bu ve buna benzer sorunlarla karşılaşmamak için sıvı temasına maruz kalmış olan laptopınızı çalıştırmadan Ankara Asus Servisimize getirerek gerekli işlemlerin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Tag; Asus laptop sıvı teması açılmıyor - Asus laptop sıvı teması tamiri fiyatları - Asus Notebook sıvı teması tamiri - klavyeye su dökülürse ne yapılmalı - laptopa sıvı döküldü açılmıyor - sıvı temas etmiş cihazlara müdahale - laptopa su döküldü klavye çalışmıyor - anakarta su döküldü

HİZMETLERİMİZ

Bilgisayar tamiri, Notebook tamiri, Laptop tamiri ve bu cihazların yedek parçaları

İLETİŞİM ADRESİ

Adres: Kabil Cad. 74/A Öveçler - Çankaya
Telefon: +0312 473 76 16
Telefon: +0312 473 76 69
E-mail: teknik et grupiletisim.com