Çankaya Sony Vaio Servisi

Çankaya Sony Vaio Servisi

Çankaya Sony Vaio Servisi: Sony Vaio Laptop ve tablet tamir Bakım ve Yedek parça değişiminde deneyimli ve eğitimli kadromuz ile Çankaya Vaio servisimizde tüm arızalı ve hasarlı cihazlar önce arızanın asıl kaynağının ne olduğunun bulunması açısından ücretsiz arıza tespitine alınmakta ardından gerekli duyulan tamir ve parça değişimi işlemleri yapılmaktadır.

Tüm bu aşamaların bitmesinden sonra temizlik ve bakım işlemleri yapılarak müşteri tarafından arızalı olarak Çankaya Sony Vaio Bilgisayar servisine getirilmiş olan cihazlar sağlam ve temiz bir şekilde teslim edilmektedir.

Çankaya Sony Vaio Servisi: Markamıza olan güvenimizden dolayı tamir sonrasında verilecek olan garanti kapsamı siz müşterilerimize verdiğimiz değerin bir hediyesi olacaktır.

Çankaya Sony Servisi: Sizde hasarlı, sıkıntılı ve bakıma ihtiyacı olan cihazlarınızı güler yüzlü, deneyimli ve eğitimli bir teknik ekibe emanet etmek, cihazınızı sağlam bir şekilde almak istiyor ve Sony servisimizin ayrıcalıklarını hissetmek istiyorsanız eğer bize Çankaya’dan ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Çankaya Vaio Servisi: İnsan merkezli çalışmalarla ihtiyaca yönelik üretimler yapmak amacında olan Sony bunun yanında müşteri memnuniyetini önemsemiş ve ona göre çalışmalar yapmak istemiştir. Müşteri memnuniyetini sağlamak ve sorunları çözmek amaçlı kurulmuş olan servislerden biri olan Çankaya Sony servisi işte bu konumda cihaz adına tüm meydana gelmiş tüm hasar ve sıkıntıları gidermek amaçlı Çankaya’dayız.

Çankaya Vaio servisi  |  Sony servis Çankaya  |  Sony Vaio Laptop servisi  |  Sony Vaio Bilgisayar servisi  |  Sony Vaio Tablet servisi

Çankaya Sony Vaio Teknik Servisi, Sony Vaio Tamir Servisi, Sony Vaio Tablet Tamiri, Sony Vaio Laptop tamiri, Sony Vaio Bilgisayar tamiri, Çankaya Bilgisayarcısı, Sony Vaio servisleri Çankaya, Sony Vaio Şarj Adaptörü, Orjinal şarj aleti, şarj cihazı, Sony Vaio Anakart ve Ekran kartı, Sony Vaio Hdd ve Ram, Sony Vaio Klavye ve Lcd Led Ekran değişimi ve satışı Sony Vaio Teknik servisimizde yapılmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Bilgisayar tamiri, Notebook tamiri, Laptop tamiri ve bu cihazların yedek parçaları

İLETİŞİM ADRESİ

Adres: Kabil Cad. 74/A Öveçler - Çankaya
Telefon: +0312 473 76 16
Telefon: +0312 473 76 69
E-mail: teknik et grupiletisim.com