Ankara Dell Servisi - Dell Teknik Servis

Ankara Dell Servisi olan firmamızdan, Dell Laptop tamiri ve Dell Bilgisayar Servisi Ankara konularında her türlü garantili hizmetleri alabilirisiniz. Uzun yıllardır Dell Notebook Tamiri konusunda uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz ve personellerimiz ile Dell Laptop Servisi ve Dell Notebook Servisi konusunda garantili hizmet alabilirsiniz. Ankara Dell Bilgisayar Servisi olarak uzun yıllardır cihazlarınızda karşılaşılan sorunlarını ve arızalarını kısa süre içerisinde garantili olarak halletmekteyiz. Dell Servis Ankara firmamız sizlere her zaman Dell Garanti Servisi hizmetini vermektedir.

Dell Servis - Dell Servisi Ankara

Dell Servisi Ankara

Ankara’da uzun yıllardır hizmetlerine devam eden firmamız Dell Laptop ve Bilgisayarlarda oluşacak tüm sorunlarda sizlere hizmet sunmaktadır. Dell Tamir Bakım ve Dell Yedek parça değişimlerini hızlı, garantili ve profesyonel olarak yapmaktayız.

Sizlerde Dell cihazlarınız için uygun fiyatlara hızlı ve garantili hizmetleri almak istiyorsanız sizleri firmamıza bekliyoruz.

Acer Servisi 0312 473 76 16 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Dell Şarj Adaptörü - Dell Batarya - Dell Ekran - Dell Anakart - Dell Harddisk - Ram vs.

Acer Müşteri Hizmetleri | Dell Servis
Size nasıl yardımcı olabilirim.?

Dell Laptop - Notebook ve Bilgisayar konusunda

DELL TAMİR - BAKIM    DELL PERFORMANS YÜKSELTME     DELL YEDEK PARÇA

DELL LAPTOP ve BİLGİSAYAR ARIZALARI VE SORUNLARI İÇİN BİZİ ARAYINIZ.

Dell Teknik Servis, Dell Laptop Servisi, Dell Notebook Servisi

Ankara Dell Servisi olarak Dell Laptop ve bilgisayarların hem yazılım hem de donanım ile ilgili sorunlarını çözmek konusunda son derece yeterli olan firmalar arasında bulunan Ankara Dell Servisi firmamız son 33 yıldır deneyim ve tecrübesini her geçen gün daha da artırmaktadır. Ankara'da Çankaya Dikmen'de bulunan Dell Teknik Servisi konusunda Firmamız bilgisayarlarınız için son derece güvenilir olan bir adres olmaya devam etmektedir.

Ankara bölgesinde Dell servisi aradığınız zaman istediğiniz herhangi bir Dell Yedek parça temin edilmesi ya da bilgisayarlarınızın tamiri konusunda Dell servisi Ankara olarak her zaman size yardımcı olacaktır. Hem teknik arızalar, hem donanımsal ve yazılımsal sorunlarla ilgili çözüm arayışlarınızda Dell Teknik Servisimiz size yardımcı olacaktır.

Aynı zamanda orijinal Dell yedek parça değişimleri de firmamız tarafından garanti kapsamında yapılmaktadır. Bilgisayarınızın kısa sürede onarılması ve teslim edilmesi mümkündür.

Dell Ekran Kartı tamiri: Dell ekran kartı değişimi ve tamiri konusunda da hassas olan firmamız 30 dakika içinde ekran kartınızı değiştirmektedir. Dell Panel Değişimi: Dell LED ve LCD ekranlar için farklı seçenekler sunan firmamız yan sanayi ürünlerinin göz sağlığı için de faydalı olmadığının bilincindedir. Dell şarj adaptörü de her model için farklı şekillerde tasarlanmıştır. Böylelikle elektrik kesildiğinde yarı yolda kalmanız söz konusu olmayacaktır.

Uzun süreli kullanıma imkân tanıması söz konusu markanın farklı bir özelliğidir. Dell Anakart değişimi ve tamiri: Dell ana kartı hem eski hem de yeni model Laptoplar için farklı şekillerde tasarlanmıştır. Dell Anakart değişimi ve tamiri konusunda son derece hassas olan firmamız aynı zamanda değişim ve tamir işlemlerini garantili bir şekilde Ankara Dell Servisimizde yapmaktadır...

Ankara Dell Laptop Servisi olarak firma stoklarında Dell Şarj Aleti, Dell Şarj Adaptörü, Dell Batarya satışı, Dell Ekran değişimi, Dell Harddisk ve Ram değişimi ve Dell Ekran kartı tamiri ve değişimi, Dell Ekran Kartı Chip değişimi gibi birçok hizmetleri hızlı ve ekonomik fiyatlara sunmaktadır. Ankara Dell Servisi olarak her zaman kaliteli ve sistemli bir şekilde çalışmayı benimsemiş olup Dell Teknik Servis birimimiz aynı anda çok sayıda insanlara hizmet vermektedir.

Dell Laptop Performans arttırmak: Bilgisayarınızın performansını daha da arttırmak için Dell ekran kartı kullanımı konusunda da hassas davranmanız gerekmektedir. Söz konusu ekran kartları sayesinde bilgisayarınızı daha hızlı kullanmanız söz konusu olacaktır. Dell Laptop Bakım işlemi: Dell bilgisayar servisimiz hem tamir, hem bakım, hem onarım hizmetlerinde son teknoloji ile kaliteli hizmet sunmaktadır.

2 - 4

HİZMETLERİMİZ

Bilgisayar tamiri, Notebook tamiri, Laptop tamiri ve bu cihazların yedek parçaları

İLETİŞİM ADRESİ

Adres: Kabil Cad. 74/A Öveçler - Çankaya
Telefon: +0312 473 76 16
Telefon: +0312 473 76 69
E-mail: teknik et grupiletisim.com