Notebook Laptop Anakart Tamiri ve Chip DeğişimiNotebook ve Bilgisayar Anakart tamiri ve Chip değişimi

Laptop, Bilgisayar ve Notebook Anakartları ve Ekran kartları teknik servisimizde garantili olarak tamirini ve Chip değişimlerini yapmaktayız.

Anakart tamiri - Ekran Kartı tamiri - Chip Set değişimi: Bilgisayar Teknik servisimizde Arıza yapmış anakartlar ve ekran kartlarının tamiri profesyonel ekipmanlarımızla çok kısa sürede tamiri yapılmaktadır. elektronik kart tamirleri 3 ay garantimiz altındadır.

Ekran Kartında arızalarının ortaya çıkma sebebi, Aşırı kullanma ve bakımının yapılmamasından dolayı Chipin aşırı ısınması ve grafik chipin yanmasından kaynaklanmaktadır. Başlıca belirtileri ekran kararması, ekranın bölünmesi, görüntünün bir kısmını gözükmesi veya ekranın tamamen çalışmamasıdır vs.. gibi.

Notebook, Laptop ve Bilgisayarlarımızda Ekran kartı, Mouse Klavye Monitör, Hoparlör Batarya, Şarj Adaptörü gibi parçaların senkrasyonunu yapan organize eden parça olan anakart ve Ekran kartıdır bu parçalar zamana bağlı olarak veya hatalarımızdan dolayı arızalanmalar olmaktadır. Bu sorunların ve arızaların sebeplerinin başında bu kartlarda kullanılan mikro işlemcilerinin bozulmasından kaynaklanmakta olup bu işlemcileri, Cipleri her firma değiştiremez çünkü bu Ciplerin değişiminde kullanılan makine parkuru oldukça pahalı bir yatırımdır. Dikmen Öveçler'de bulunan ve Ankara’nın en büyük servisi olan firmamız bu konuda teknolojinin son model olan makine, teçhizatı ve donanımları ile donatılmıştır. Elektronik kart ve Chip değişimlerine garanti veren tek firmayız.

Notebook ve Bilgisayar Müşteri Hizmetleri | Ankara
Size nasıl yardımcı olabilirim.?

Laptop - Notebook ve Bilgisayar konusunda

TAMİR - BAKIM    PERFORMANS YÜKSELTME     YEDEK PARÇA

LAPTOP ve BİLGİSAYAR ARIZALARI VE SORUNLARI İÇİN BİZİ ARAYINIZ.

HİZMETLERİMİZ

Bilgisayar tamiri, Notebook tamiri, Laptop tamiri ve bu cihazların yedek parçaları

İLETİŞİM ADRESİ

Adres: Kabil Cad. 74/A Öveçler - Çankaya
Telefon: +0312 473 76 16
Telefon: +0312 473 76 69
E-mail: teknik et grupiletisim.com