Öveçler Bilgisayar Servisi, Notebook TamiriÖveçler Bilgisayar Servisi

Bilgisayar Servisi Öveçler: Laptop ve Bilgisayarlarda oluşan donanımsal ve yazılımsal tüm sorunlar teknik arkadaşlarımız tarafından çok kısa sürelerde ve garantili olarak yapılmaktadır.

Bazen teknik sorunlar bazen de kullanım kaynaklı hatalar nedeniyle bilgisayarlarda arızalar çıkmaktadır. Virüs bulaşması, şarj adaptörünün bozulması, led ya da lcd ekran bozulması/kırılması, bataryanın ömrünün bitmesi, harddisksin, ana kartın ya da ekran kartının yanması, CD sürücülerinin bozulması gibi arızalar oldukça sık rastlanan problemlerin başında gelmektedir.

Arıza ve sorun ne olursa olsun hızlı ve garantili hizmetleri için sizleri Öveçler Bilgisayar Servisimize bekliyoruz.

Acer  Dell  Asus  Hp  Toshiba  Sony vaio  Lenovo  Msi  Datron  Monster  Casper

Notebook ve Bilgisayar Müşteri Hizmetleri | Ankara
Size nasıl yardımcı olabilirim.?

Laptop - Notebook ve Bilgisayar konusunda

TAMİR - BAKIM    PERFORMANS YÜKSELTME     YEDEK PARÇA

LAPTOP ve BİLGİSAYAR ARIZALARI VE SORUNLARI İÇİN BİZİ ARAYINIZ.

Öveçler Notebook servisi: bu problemlerle geldiğinizde arıza kaynağının belirlenmesini Acer, Asus, Dell, Hp, Lenovo, Sony, Vaio, Toshiba, Packard Bell, Fujitsu markalı bilgisayar ve Laptoplarınız için ücret talep etmeden gerçekleştirmektedir. Problem tespit edildikten sonra sizinle iletişime geçilip doğru bir şekilde bilgi aktarımı sağlanır. Yapılması gereken işlem ve maliyeti ile ilgili müşterilerimizin bilgilendirilmesini sağladıktan sonra, en kısa süre içerisinde teslimatın gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Bu süre içerisinde istediğiniz zaman bize ulaşabilir ve sürecin ne durumda olduğu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Öveçler Bilgisayar servisi Artık çağımızı bilgisayar çağı olarak anılıyor. Bilgisayar olmadan bir gün bile geçirmemiz oldukça zor bir hale geldi. Sadece iş ya da okul için gereksinim kaynaklı değil, aynı zamanda eğlence aracı olarak da kullanılmaktadır.

En iyi kalitedeki hizmeti sunmayı ile edinen Öveçler Bilgisayar servisi, gerekli yedek parça değişimi ya da diğer işlemleri en uygun fiyatlar ile gerçekleştirmektedir. Yedek parçaların neredeyse tamamı stoklarda bulunduğundan dolayı, işlerinizin aksamasını olabildiğince engellemek üzere en kısa süre içerisinde tadilat sağlanabilmektedir. Tamir edilen bilgisayarların yüksek performans ile çalışması için bakımları da ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Deneyimli, donanımlı, profesyonel olan teknik ekibimiz sayesinde sorunun doğru şekilde belirlenmesi, belirlenen sorunun düzgün bir şekilde çözülmesi, problemin çözümü ile yetinmeyip yeni problemlerin çıkmamasına yönelik bakımın gerçekleştirilmesi, size sunduğumuz hizmetin en güvenilir hizmet olduğunu göstermektedir. Sizin memnuniyetiniz, bizim yaptığımız kaliteli işin imzasıdır.

HİZMETLERİMİZ

Bilgisayar tamiri, Notebook tamiri, Laptop tamiri ve bu cihazların yedek parçaları.

Ankara Lenovo Servisi

İLETİŞİM ADRESİ

Adres: Kabil Cad. 74/A Öveçler - Çankaya
Telefon: +0312 473 76 16
Telefon: +0312 473 76 69
E-mail: teknik et grupiletisim.com