Öveçler Hp Servisi

Öveçler Hp Servisi

Öveçler Hp servisi olarak siz değerli müşterilerimiz için kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Servisimiz de çalışan elemanlarımız güler yüzlü, işlerinde uzman ve işini seven kişilerdir. Sizleri kapıda karşılayarak tüm sorunlarınızı teker teker dinlemektedirler. Bilgisayarlarınızın bakım ve onarımlarını da anında en sağlam şekilde yapmaktadırlar. Öveçler Hp servisimizde verilen hizmetler şunlardır.

Öveçler Hp Servisi Tel: 0312 473 76 16 numaradan ve Whatsapp Hattı: 0532 357 33 51 bizlere ulaşabilirsiniz.

Hp Laptop ve Bilgisayarlarda Ücretsiz tespit ettikten sonra tamir bedelini de çıkartıp sizleri aramaktayız. Eğer tamir işlemlerini ve çıkardığımız ücreti kabul ederseniz tamir işlemlerine bir an önce başlarız. Eğer kabul etmezseniz cihazınızı size geri verilir.

Bozulan bilgisayarlarınızı en kaliteli ve sağlam şekilde tamir etmek bizim işimiz. Uzman kadromuz ile tamir ettiğimiz cihazlarınız 3 ay garantilidir. Tüm bakım ve onarımlarımıza en az 3 ay garanti hakkı tanımaktayız. Ayrıca kullandığımız yedek parçalar kaliteli ve orijinal olup bilgisayarlarınıza en uygun parçalardır.

Genel olarak elektronik cihazlar hassas yapıdadırlar. Aldığınız ürünün markası ne olursa olsun kullanmayı bilmediğiniz sürece cihazlarınız bir gün bozulacaktır. Bu durumun farkında olduğumuz için servislerimize geldiğinizde sizleri doğru laptop nasıl kullanılır konusu hakkında bilgiler aktarmaktayız.

Öveçler Hp servisimizde virüs temizleme, işletim sistemi bakım ve onarımı bilgisayarlarınız teslim edilmeden önce yapılmaktadır. Öveçler Hp servisimizin diğer servislerden farkı ücret konusunda müşterilerini düşünmesidir. Yapılan bilgisayar tamiri ne olursa olsun 3’te 1 fiyatına servis hizmeti vermekteyiz.

Hp servisimizde en çok dikkat ettiğimiz konulardan biride parça değişimi yerine ilk önce bozulan parçayı tamir etmektir. Diğer servisler hemen parça değişimine başvururlar. Hp servisi olarak biz bu yöntemi önermemekteyiz. Çünkü tamir etmek parça değiştirme işleminden daha ucuzdur. Eğer parça tamir edilecek durumda ise tamir işlemini yapmaktayız.  Tamir işlemini yaptıktan sonra cihazınızı en sağlam şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Öveçler Hp servisi  |  Hp servis Öveçler  |  Hp Laptop servisi  |  Hp Bilgisayar servisi  |  Hp Tablet servisi

Öveçler Hp Teknik Servisi, Hp Tamir Servisi, Hp Tablet Tamiri, Hp Laptop tamiri, Hp Bilgisayar tamiri, Öveçler Bilgisayarcısı, Hp servisleri Öveçler, Hp Şarj Adaptörü, Hp şarj aleti, Hp şarj cihazı, Hp Anakart ve Ekran kartı, Hp Hdd ve Ram, Hp Klavye ve Lcd Ekran değişimleri ve satışı Hp Teknik servisimizde yapılmaktadır.

previous Asus Acer Dell Hp Lenovo Monster Msi Vaio Toshiba next

HİZMETLERİMİZ

Bilgisayar tamiri, Notebook tamiri, Laptop tamiri ve bu cihazların yedek parçaları.

Ankara Asus Servisi

Ankara Dell Servisi

Ankara Acer Servisi

Ankara Lenovo Servisi

Ankara Hp Servisi

İLETİŞİM ADRESİ

Adres: Kabil Cad. 74/A Öveçler - Çankaya
Telefon: +0312 473 76 16
Telefon: +0312 473 76 69
E-mail: teknik et grupiletisim.com