Acer şarj Adaptörü Ankara

Acer Şarj Adaptörü Ankara

Acer laptop Kullanıyorsunuz ve adaptörünüz arıza'mı yaptı Acer bilgisayar servisimizden Orijinal Şarj adaptörlerini temin edebilirsiniz Bilgisayar kullanıcıları için Acer adaptörleri stoklarımızda sürekli bulunduruyoruz.

Acer Orijinal adaptörleri için firmamızla iletişimi geçiniz. Tek yapmanız gereken diz üstü bilgisayarınızın modelini bizlere söylemek modelinden hangi adaptörü kullandığını tespit edip orijinal adaptörü veririz.

Aynı zamanda Acer bilgisayarlarda oluşmuş olan arızalar ve sorunlarında Acer servisimizde konularında uzman olan teknik personellerimiz ile çok kıza sürelerde halletmiş olursunuz.

Ankara Acer Adaptör satışı   Acer Notebook Adaptörü   Acer Laptop Adaptörü   Acer Şarj Adaptörü   Acer Şarj aleti   Acer Şarj cihazı   Orjinal adaptör   Acer Adaptör Fiyatı 

Acer Şarj Adaptörü

Orijinal olmayan Adaptör kullanmayınız: Orjinal olmayan şarj adaptörleri bilgisayarlarımıza çok ciddi hasarlar vermektedir bunların başında anakart yakmaları olup bu arızanın maliyetleri çok daha fazladır bundan dolayı orijinal adaptörlerden şaşmayınız.

Ayrıca Acer servisimizde LCD, LED Ekran tamiri ve değişimi, Klavye, Acer Batarya, Hdd, Ram, Dvd Rw, Anakart, Ekran kartı, Soket değişimi gibi tüm arızaları ve parça değişimleride yapılmaktadır.

Acer 19v 4.74 şarj Adaptörü

Acer 19v 3.42 şarj Adaptörü

Asus 19v 3.42a şarj Adaptörü

Asus 19v 4.74a şarj Adaptörü

HİZMETLERİMİZ

Bilgisayar tamiri, Notebook tamiri, Laptop tamiri ve bu cihazların yedek parçaları

İLETİŞİM ADRESİ

Adres: Kabil Cad. 74/A Öveçler - Çankaya
Telefon: +0312 473 76 16
Telefon: +0312 473 76 69
E-mail: teknik et grupiletisim.com