Gizlilik Politikası

Üyelerimizin - Müşterilerimizin www.bilgisayarservisiankara.com sitemize ("Sitemiz") vermiş olduğu tüm bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen ‘’Gizlilik Politikası’’ benimsenmiştir.

Sitemize müşteriler tarafından girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre Grup Bilişim Teknik Servis hizmetleri Ltd. Şti ve/veya ilgili kart kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşları‘nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler Grup Bilişim Teknik Servis hizmetleri Ltd. Şti tarafından görülmez ve kaydedilmez).

Gizlilik Politikası

Sitemizi kullanan Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

Üyelerimize - Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Onun haricinde üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin Grup Bilişim Teknik Servis hizmetleri Ltd. Şti Haricinde Hiç Bir Firma, Kuruluş, Reklam ve tanıtım Şirketi ile paylaşılmaz.

Ek bilgi almak istediğiniz konularda numaralı Müşteri Hizmetleri telefonumuzdan, tekni@grupiletisim.com eposta adresinden veya www.bilgisayarservisiankara.com/iletisim.html adresinden Grup Bilişim Teknik Servis hizmetleri Ltd. Şti ‘ne danışabilirsiniz.

Grup Bilişim Teknik Servis hizmetleri Ltd. Şti

HİZMETLERİMİZ

Bilgisayar tamiri, Notebook tamiri, Laptop tamiri ve bu cihazların yedek parçaları

İLETİŞİM ADRESİ